در حال بارگزاری ...
خبرخوان

وبلاگ

0 فروش اقساطی گوشی موبایل

فروش اقساطی گوشی موبایل

 

خرید اقساطی گوشی سامسونگ

رده های مختلف گوشی های سامسونگ از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و بسیاری از طرفداران سامسونگ بسیار روی آن تعصب دارند و اجازه ورود برند های دیگر مثل شیائومی، آیفون، هوآوی و... را به زندگی خود نمی دهند. حال اگرچه قیمت گوشی های میان رده سامسونگ خیلی هم بالا نیست، ولی با توجه به شرایط اقتصادی کشور ما و سختی در تهیه محصولات میان رده و سطح بالای سامسونگ نیاز به یک راهکار است، فراهم آوردن امکان خريد قسطي گوشي موبايل سامسونگ شاید یک راهکار مناسب برای این مشکل باشد. قسطانه به عنوان یک فروشگاه معتبر و دارای سابقه 7 ساله امکان خرید قسطی با حکمت کارت را فراهم آورده است. شرایط فروش اقساطی گوشی سامسونگ نیز دارا بودن حکمت کارت می باشد که تمامی دارندگان حکمت کارت از جمله بازنشستگان سپاه، نیرو های مسلح، نیرو انتظامی، آتش نشانی و... می توانند اقدام به خرید قسطی گوشی سامسونگ با حکمت کارت نمایند. قیمت گوشی سامسونگ با حکمت کارت را می توانید برای انواع رده ها و انواع محصولات سامسونگ در سایت قسطانه ملاحظه کنید.  امکان خرید اینترنتی اقساطی گوشی سامسونگ از قسطانه این مزیت را دارد که در هر جا که هستید بتوانید اقدام به ثبت سفارش اینترنتی نمایید و به صورت رایگان و درب منزل تحویل بگیرید.

 

خرید اقساطی گوشی شیائومی

در سال های اخیر، با رقابت شیائومی و سامسونگ، توجه برخی افراد به سمت شیائومی رفت و با توجه به این موضوع که گوشی های شیائومی نیز کارکرد مناسبی از خود نشان داده اند و محبوبیت یافته اند صلاح دیدیم که در قسطانه امکان خرید اقساطی گوشی شیائومی با حکمت کارت را نیز برای شما فراهم آوریم تا شما بتوانید با دستان باز انتخاب کنید.

 

فروش اقساطی گوشی آیفون

دسته خاصی از جامعه همیشه ایفون را جزء گوشی های بی نظر می دانستند و می دانند، به همین دلیل شاید شما نیز از آن دسته باشید و خرید اقساطی گوشی ایفون با حکمت کارت هدف تان باشد و ما در قسطانه برای بالا بردن قدرت انتخاب سعی در تنوع محصولات داریم تا شما بتوانید هر آنچه که نیاز دارید را به صورت اقساطی تهیه کنید.

 

شرایط فروش اقساطی گوشی

آیا می دانستید می توانید به صورت اقساطی گوشی موبایل تهیه کنید؟

با توجه به شرایط اقتصادی و ضرورت وجود گوشی موبایل در زندگی روزمره، یکی از دغدغه های بسیاری از عموم جامعه تهیه گوشی موبایل است که یک راه حل اساسی جهت کاهش این مشکل و ایجاد آرامش برای مردم سرزمین مان، فراهم آوردن امکان خرید گوشی موبایل به صورت قسطی می باشد. در حال حاضر، فروشگاه قسطانه امکان خرید اینترنتی اقساطی موبایل با حکمت کارت تمامی ارگان ها من جمله حکمت کارت نیروهای مسلح، نیروی انتظامی، ناجا و... را فراهم آورده است.

یکی از مزایای اصلی خرید اقساطی با حکمت کارت در فروشگاه قسطانه، امکان انتخاب دوره اقساط به صورت 24 ماهه، 18، 12، 6 ماهه می باشد، که این در کنار خرید آنلاین و ارسال رایگان همه چیز را تکمیل می کند.دیگر چه می خواهید؟

خرید اقساطی گوشی با حکمت کارت نیروهای مسلح

نیروهای مسلح در تمامی نقاط کشور می توانند به صورت اینترنتی یا از طریق تماس مستقیم از طرح فروش اقساطی گوشی موبایل نیروهای مسلح استفاده کنند. ما در قسطانه در جهت تسهیل فرایند خرید گوشی با حکمت کارت روش های مختلف برای مخاطبان در جهت ثبت سفارش فراهم آورده ایم که شما می توانید خرید آنلاین گوشی با حکمت کارت را در سایت قسطانه انجام دهید یا اگر برایتان راحت نیست، با تماس مستقیم از همکاران ما درخواست کنید تا آنها برایتان ثبت سفارش را انجام دهند.

 

فروش موبایل با حکمت کارت

اگر به دنبال یک مرکز فروش معتبر گوشی موبایل با حکمت کارت هستی، فروشگاه قسطانه خرید اقساطی گوشی موبایل با حکمت کارت را برای شما به صورت آنلاین فراهم آورده است. البته خرید آنلاین برای برخی افراد می تواند مشکل باشد و به همین دلیل اگر به هر دلیلی با ثبت سفارش اینترنتی راحت نبودید، می توانید با همکاران واحد قسطانه تماس بگیرید تا ثبت سفارش توسط همکاران ما برای شما انجام شود.قیمت گوشی موبایل با حکمت کارت نیز شاید از دغدغه های شما باشد که چقدر بیشتر از قیمت بازار است؟ این قیمت ها به نحوی تعیین شده که شما نیز در آرامش باشید و بسیار کمتر از تورم انتظاری است که در سال های پیش رو ممکن است رخ دهد.

 

فروش اقساطی بدون پیش پرداخت گوشی

حتی شما در قسطانه نیاز به پیش پرداخت نیز ندارید و این از مزایای جذابی است که در هر فروشگاهی نمی توان آن را یافت و در برخی مواقع که محصولی بیش از مبلغ حکمت کارت شما باشد می توانید از دو حکمت کارت برای تهیه یک محصول استفاده نمایید یا اینکه به انتخاب خودتان از محصولات دیگر یا با پرداخت پیش پرداخت اندک اقدام به تهیه محصول مورد نظرتان نمایید. خرید قسطی گوشی بدون پیش پرداخت در کنار ارسال رایگان و با گارانتی معتبر و از هر نقطه کشور ، همگی در جهت تسهیل این فرایند برای شما فراهم شده است تا بتوانیم حس آرامش را به خانه های شما بیاوریم.

خرید قسطی گوشی سامسونگ بدون پیش پرداخت

گوشی های سامسونگ از دسته گوشی های محبوب و با کاربری مناسب در بازار است که با قسطانه می توانید به صورت اقساطی و بدون پیش پرداخت اقدام به تهیه انواع این دسته گوشی ها و حتی گوشی های شیائومی، آیفون و... نمایید.

 

فروش اقساطی آنلاین موبایل

امروزه وجود فضای آنلاین باعث شده است که بسیاری از خرید های خود را به صورت آنلاین انجام دهیم و کالاهای دیجیتال نیز از این جریان مستثنی نیست. بنابراین لازم  دیدیم که خرید آنلاین گوشی با حکمت کارت را نیز در فروشگاه قسطانه ایجاد کنیم تا امر تهیه اینترنتی را نیز تسهیل کنیم که با ارسال رایگان نیز در کنار صرفه جویی زمانی همه چیز تکمیل می شود.

0 خدمات شرکت پایا میهن مان

پایا میهن مان

شرکتی فعال با نیروهای جوان در زمینه تامین ابزارهای IT، لوازم الکترونیکی و خانگی برای مردم شریف ایران است که از آبان ماه سال 1393 شمسی فعالیت خود را در زمینه توزیع لوازم خانگی ، گوشی موبایل و لوازم IT در سطح کشور، آغاز نموده و تا به امروز با اتکا به ارتباط مناسب با تأمین کنندگان کالا، اعتماد متقابل با مشتریان، عرضه کالا به قیمت رقابتی، استفاده از کانالها و روشهای نوین فروش و از همه مهم تر خدمت رسانی به صورت اقساطی توانسته فعالیت خود را گسترش داده و مناطق بیشتری را تحت پوشش قرار دهد، بطوریکه هم اکنون دامنه فعالیت آن در محدوده سی استان کشور بسط یافته است.

 

مخاطبان ما

اگر شما دارای کارت حکمت یا بازنشسته تامین اجتماعی باشید، می توانید نسبت به تهییه محصول به صورت اقساطی ( 24 ماهه،18ماهه، 12ماهه، 6ماهه) و بدون پیش پرداخت اقدام نمایید. البته در صورت تمایل به پیش پرداخت ، این امکان نیز برای شما فراهم شده است.تمام استعلامات حکمت کارت به صورت خودکار و توسط ما انجام می‌شود. شما تنها سفارش می‌دهید، در سایت استعلام اطلاعات کارت را وارد می‌کنید و بقیه کارها به صورت خودکار انجام می‌شود. شما، فقط سفارش می‌دهید و ما سفارش شما را درب منزل تحویل می‌دهیم. نیازی به امضا کاغذ یا فرم خاصی هنگام سفارش از سوی شما نیست. تنها موقعی که محصول را تحویل گرفتید، از شما رسید اخذ می‌شود.همچنین سایت قسطانه که می‌توانید به راحتی اجناس مورد نیاز خود را سفارش بدهید و سریع و ساده در منزل یا محل کار تحویل بگیرید.

کلیه پرسنل بانک کشاورزی، بازنشستگان تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، آتش نشانی ... می توانند اقدام به تهییه محصولات به صورت اقساطی نمایند. حتی برای سازمان ها، من جمله دولتی، نیمه دولتی و خصوصی امکان تهییه محصولات مورد نیاز در هر زمینه ای را فراهم می آورد.

 

محصولات

تهییه انواع لوازم دیجیتال (‌شامل:‌ انواع گوشی موبایل، لپتاپت، نوت بوک، قطعات کامپیوتر دوربین مداربسته، سرور، کنسول بازی PS 4 و PS 5 و کلی محصولات دیگر با تنوع بالا) برای شما فراهم شده است.

ارائه لوازم خانگی و آشپزخانه به صورت عمده و تک من جمله: تلویزیون، یخچال، کولر و سایر لوازم از خرد تا کلان ارائه می گردد.

 

خرید گوشی موبایل قسطی با حکمت کارت از جمله نیازهای روز افراد می باشد که برای شما هم شاید تجربه خوشایندی باشد که امروز محصولی را تهییه نمایید و از آن استفاده نمایید و حتی بدون پیش پرداخت این امکان برای شما فراهم شده است. خرید لپتاپ قسطی با حکمت کارت نیز از این نوع موارد است.

 

 برندها

برندهای محصولات پایا میهن ما نیز دارای تنوع از جمله LG ، Samsung، Hisense، اپل، هوآوی، شیائومی و... می باشد.

 

سخن پایانی

پایا میهن مان درصدد آن است که آرامش را در وجود شما به ارمغان آورد.امروزه با توجه به شرایط اقتصادی جامعه از لحاظ تورم و مشکلاتدر تهییه لوازم خانگی و دیجیتال ...،یکی از بهترین مسیر های حل این موضوع برای مردم عزیز سرزمین مان فراهم آوردن امکان خرید اقساطی می باشد که فعلا با توجه به محدودیت ظرفیت ها، به دارندگان کارت حکمت و بازنشستگان تامین اجتماعی در سراسر کشور خدمات رسانی می کنیم. البته اگر اعضای خانواده شما، دوستانتان و خویشاوندانتان دارای حکمت کارت یا بازنشسته تامین اجتماعی باشند، می توانید با استفاده از مدارک ایشان اقدام به تهییه محصولات به صورت اقساطی نمایید.

خوشبختانه تا به حال توانسته ایم رضایت مشتریان را تا حد زیادی کسب کنیم و امیدواریم بتوانیم در آینده ای نزدیک به تک تک همیهنان در جهت تهییه اقساطی محصولات خدمات رسانی کنیم.

 

آدرس شرکت پایا میهن مان: استان تهران - منطقه 16 ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، محله تهرانپارس ، خیابان شهید سعید باغدارنیا (رشید) ، خیابان فرجام شرقی ، پلاک 162 ، طبقه پنجم ، واحد 11

 

 

0 تست

تست

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
دسته بندی ها
خانه و آشپزخانه
خودرو
کالای دیجیتال